VIP spoločníčka | VIP spoločníčky

Seriózna agentúra so skúsenosťami | Vysoká úroveň | Overená & Solídna klientela


VIP spoločníčka, je dáma, ktoré má v sebe dávku zdravého sebavedomia, cíti sa dobre v spoločnosti zrelých, úspešných mužov, rada spoznáva nových ľudí, získava nové kontakty.
O Vaše služby budú prejavovať záujem VIP klienti (v preklade VERY IMPORTANT PEOPLE). Služby VIP spoločníčky si objednávajú výlučne páni zo Slovenska prípadne z Čiech. Títo páni, ktorí sú vo svojom pracovnom živote veľmi úspešní, čiže majú dostatok finančných prostriedkov na objednanie si Vašich služieb.


Podmienky

  • Vhodný vek je od 18 - do 35 rokov. Samozrejme závisí od Vášho vzhľadu, zo skúseností je nám známe, že niektoré staršie dámy vyzerajú lepšie ako ich mladučké kolegyne. Pravdu povediac i nám i klientom sa v niektorých prípadoch pracuje so staršími dámami lepšie, ale opäť je to veľmi individuálne.
  • Pokiaľ nie je VIP spoločníčka 100%tná a to v každom smere, úspech sa nedostaví. Váš celkový vzhľad bude ovplyvňovať záujem zo strany klientov. Dáma musí vo svojom voľnom čase dbať nie len o svoj zovňajšok pravidelnou návštevou fitnes centra, salónov krásy, módnych salónov, ale i o svoj intelekt.
  • Nie každý klient je vysoký a keďže si vo väčšine prípadov vyberajú dámu, ktorá by sa k nemu hodila, nie je podmienkou aby každá záujemkyňa bola vysoká, výška nerozhoduje. Taktiež farba, dĺžka vlasov, klienti majú rozdielny vkus. Čo sa týka váhy, štíhlosť je preferovaná.
VIP spoločníčka je repre svojho klienta
VIP spoločníčka je repre svojho klienta
  • Môže sa stať, že slovenský, alebo český klient bude cestovať  buď za prácou, alebo za oddychom a voľným časom do zahraničia a nechce tráviť sám. Znalosť cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni je výhodou, nie podmienkou.
  • Nie je neobvyklé, že klient berie dámu so sebou na pracovné stretnutia, jednania, medzi kolegov ale aj na súkromné, medzi priateľov, párty, atď... Je potrebné mať všeobecný prehľad z oblasti politiky, podnikania, kultúry a celkového svetového diania. Jednoducho si počas dňa či už v rádiu, alebo v TV pozrite spravodajstvo z domova i zo zahraničia.
  • Sú dámy, ktoré si vytvoria po čase svoju stálu klientelu. S noblesou a prirodzenosťou vyťažiť zo získaných kontaktov maximum a to nemáme na mysli iba materiálnu stránku veci. K tomuto je potrebný profesionálny a seriózny prístup. Ak si klient dámu zamiluje, každý pre niečo iné, rád a ochotne pomôže s čím bude potrebné. Vytvárajú sa veľmi pekné vzájomné vzťahy, ktoré trvajú i po ukončení našej spolupráce. 


Všetko je vo Vašich rukách...


Náplň práce

VIP spoločníčka sa stáva po dohodnutý čas súčasťou klientovho pracovného, alebo súkromného života. Jedná
sa o sprevádzanie na rôzne spoločenské akcie, večierky, kultúrne podujatia, stretnutia s priateľmi. Bude Vašou úlohou vytvoriť počas celého stretnutia priateľskú, uvoľnenú atmosféru. Žiada sa od nej sprevádzanie a reprezentovanie klienta na najvyššej úrovni. 

VIP Spoločníčka Slovensko
VIP Spoločníčka Slovensko
VIP spoločníčka Bratislava
VIP spoločníčka Bratislava
VIP spoločníčka pre VIP klientelu
VIP spoločníčka pre VIP klientelu
VIP spoločníčka vizitka klienta
VIP spoločníčka vizitka klienta

Odpovede na Vaše dotazy

Denisa 34 rokov, Kremnica
”Hovorím iba slovensky a trochu rusky, môžem pracovať pre Vašu agentúru?.“


odpovedá Admin
Dobrý deň prajem, áno môžete. Budete sprevádzať iba slovenských prípadne českých klientov, tu nie je nevyhnutné ovládať cudzí jazyk, i keď je to výhoda. Je potrebné rátať s tým, že v tomto prípade je menej práce a závisí od toho aká je Vaša predstava mesačného zárobku. Jednoznačne kontakty, ktoré získate, resp. ľudia, s ktorými sa zoznámite dokážete výhodne využiť vo Vás prospech.

Tatatiana 28 rokov, Senec
”Aký je prosím Vás rozdiel medzi VIP spoločníčkou a luxusnou spoločníčkou?“


odpovedá Admin
V zásade iba jeden a to ten, že VIP spoločníčka je u nás prezentovaná a sprevádza slovenskú klientelu a nemusí ovládať cudzí jazyk i keď je to výhodou. Luxusná spoločníčka zahraničnú, tu je znalosť cudzieho jazyka na komunikatívne, prípadne mierne pokročilej úrovni podmienkou.

Renáta 31 rokov, Martin
”Rada by som pracovala ako VIP spoločníčka, uvažujem nad tým už dlhšiu dobu, mám 31 rokov, nie je to už veľa." 

odpovedá Admin
Dobrý deň Renatka, samozrejme záleží od Vášho vzhľadu, ako sa o seba staráte, ak máte obavy pošlite nám 2 foto. Jednu tváre a jednu postavy. Posúdime a dáme Vám vedieť.
Nie každý klient má záujem o veľmi mladé dievča. Vek ako taký problém nie je. Ale teda ak začať tak teraz, o dva roky už to bude viac nemožné, ako možné. “

Ester 24 rokov, Komárno
”Som potetovaná na 60%tela, pracujem ako tanečnica, vadilo by to klientom? To tetovanie myslím...“

odpovedá Admin
Je to samozrejme vec vkusu, minimálne by som to vyskúšala na jeden mesiac a videlo by sa čo ďalej, ale nič negarantujeme. Ak by ste mala nejaké jedno malé, nie je problém, 60% je dosť. 

Kika 17 rokov, Jablonec
”V Septembri budem mať 18 rokov, môžem začať až potom, ide iba o doprovod, alebo i o sex?“

odpovedá Admin
Ďakujeme za Váš dotaz. Áno musíte mať 18 rokov. To je jednou zo základných podmienok, ktorá VIP spoločníčka musí spĺňať. Kľudne sa v septembri ozvite opäť.

Váš profil vytvoríme pre účely doprovodu do spoločnosti. Ak sa stane, že Vám klient navrhne niečo viac a Vy s tým budete súhlasiť, je to čisto Vaša súkromná vec a mimo nás.

Ada 26 rokov, Nové Zámky
”Nemám pas, stačí iba občiansky?“

odpovedá Admin
Závisí od toho čo očakávate. Sú dámy, ktoré sa pre túto prácu rozhodnú hlavne kvôli cestovaniu. V zásade to nie je problém, pracovať môžete, budete k dispozícii iba v krajinách kde pas nutný nie je, krajiny EU, čo ja ako problém nevidím.