Najlepšia ponuka pre spoločníčky

Seriózna agentúra so skúsenosťami | Vysoká úroveň | Overená & Solídna klientela


Je v našom záujme dohodnúť sa na podmienkach spolupráce tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách, či už ide o spoluprácu dlhodobú, alebo krátkodobú. Naša agentúra pre spoločníčky Vám ponúka úspešnú spoluprácu.

Profesionálny prístup

dlhoročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania

Diskrétnosť & Bezpečnosť

foto nie je verejne dostupné, sú k dispozícii osobné údaje klienta

Nadštandardný zárobok

sama si určujete jeho výšku, počet absolvovaných stretnutí závisí od Vás 


ponúkame Vám...

 • Ochranu všetkých Vami poskytnutých údajov. V zmysle zákona č. 84/2014 Z.z. O ochrane osobných údajov Vám ručíme za plnú ochranu Vašich osobných údajov, ktoré nám poskytnete pred zverejneným, prípadným zneužitím.
 • Osobitý a individuálny prístup sa nám veľmi osvedčil. Dámy, ktoré sa o Vás budú starať sú dve. S ktorou prídete do kontaktu po prvý krát s tou budete komunikovať počas celej doby spolupráce. 
 • Možnosť stretnúť sa osobne, zistiť kto sme. Ak máte pracovať ako spoločníčka, spoznávať, stretávať sa s novými ľuďmi, je dôležité vedieť kto a akým spôsobom sa o Vás postará, o Vašu bezpečnosť a diskrétnosť.
 • Nastavenie podmienok spolupráce k obojstrannej spokojnosti, uvedomujeme si, že ak nebudete spokojná spoluprácu ukončíte a my prídeme zisk, toto nie je našim cieľom. Chceme aby ste v agentúre pracovala pokiaľ možno čo najdlhšie.
 • Diskrétnosť, nikde na internete nie sú zverejnené Vaše fotografie, budú poskytnuté výlučne klientom, ktorí majú seriózny záujem o stretnutie.
 • Bezpečnosť, klienti sú povinní uhradiť určitú časť peňazí za Vaše služby vopred, posielajú zálohy. Je možnosť výberu z troch spôsobov, pri každom z nich musí klient preukázať svoju totožnosť.
 • Dostatok práce, tak ako už sme na stránke viackrát uviedli, máme v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti, vzhľadom na to bude mať Váš profil vysokú návštevnosť, s čím súvisí počet Vašich absolvovaných stretnutí a výška zárobku.
 • Finančnú a časovú nezávislosť je najväčšou výhodou tejto práce. Vašu prácu sa bude organizovať tak ako Vám bude vyhovovať, prispôsobíte si dátumy stretnutí ako budete potrebovať. Stanete sa absolútne nezávislou.
 • Vstupné poplatky nemáme žiadne, medzi hlavné dôvody, prečo dámy začnú uvažovať nad touto prácou, pracovať ako VIP spoločníčka sú financie. My Vám v prvom rade poskytneme možnosť peniaze zarobiť.
 • Prispôsobenie sa Vašim požiadavkám do maximálnej možnej miery.
 • Podporu, za chodu, v priebehu našej spolupráce Vám poskytneme množstvo odporúčaní, ktoré vyplývajú zo získaných skúseností, poradíme Vám.
 • Seriózne a profesionálne jednanie je pre nás samozrejmosťou, riadime sa podľa toho, presvedčuje nás o tom dlhoročne úspešné fungovanie našej firmy a v 90% spokojnosť na všetkých stranách.
 • Skauting je pre Vás veľmi výhodný, môžete získať každý mesiac značný obnos peňazí pokiaľ nás doporučíte. Ak viete o niekom kto by mal záujem pracovať ako Luxusná spoločníčka jednoducho jej odovzdáte na nás kontakt.
 • Služby asistentky, akonáhle bude Váš profil online, začnú sa sypať pracovné ponuky, môžete si došlé maily spracovávať sama(zo začiatku neodporúčame), alebo to zveriť do rúk asistentke. 
Prezent od klienta pre VIP spoločníčku
Prezent od klienta pre VIP spoločníčku
Ako VIP spoločníčka sa stanete finančne nezávislou
Ako VIP spoločníčka sa stanete finančne nezávislou

Odpovede na Vaše dotazy

Beáta 33 rokov, Bratislava
”Mám normálnu prácu, dá sa to skĺbiť s prácou?“


odpovedá Admin
Áno, určite, rátajte však s tým, že nebudete zarábať toľko, ako tie ktoré sa tomu venujú na plno. Väčšinou máme také skúsenosti, že v priebehu prvého mesiaca sa dámy rozhodnú či dajú výpoveď, alebo nie. 

Sima 29 rokov, Topolčany
”Je určené koľko krát musím mať stretnutie.“


odpovedá Admin
Nie, to závisí od Vás, Vy určíte s ktorou ponukou budete súhlasiť, nikto do toho vstupovať nebude.

Alena 25 rokov, Žilina
"Som mamička na materskej, peniaze potrebujem, môžem pracovať?"

odpovedá Admin
Táto práca je časovo nenáročná a výborne platená, preto je vhodná i pre mamičky, prípadne študentky. Budete mať dosť peňazí i času venovať sa dieťaťu, študentky štúdiu.


Luxusná spoločníčka pravidelne obmieňa svoj šatník
Luxusná spoločníčka pravidelne obmieňa svoj šatník
Nakupuje prevažne v zahraničí, väčší výber
Nakupuje prevažne v zahraničí, väčší výber
Nákupy vo väčšine hradia spokojní klienti
Nákupy vo väčšine hradia spokojní klienti