Požiadavky pre spoločníčky

Seriózna agentúra so skúsenosťami | Vysoká úroveň | Overená & Solídna klientela


Ku každej dáme, ktorá prejaví záujem pracovať ako VIP spoločníčka | Luxusná spoločníčka a osloví nás, budeme pristupovať individuálne. Nebojte sa kontaktovať nás i keď máte pochybnosti o tom či podmienky spĺňate, alebo nie, stretneme sa a posúdime.


VIP spoločníčka je dáma na úrovni
VIP spoločníčka je dáma na úrovni
  • minimálna veková hranica od vek, maximálna do 35 rokov (závisí od Vášho vzhľadu, ako sa o seba staráte)
  • atraktívny vzhľad, noblesa a šarm
  • príjemné, milé a priateľské vystupovanie
  • bude sa od Vás očakávať, že bude energická, spoločenská a komunikatívna
  • zdravé sebavedomie a exhibicionizmu
  • pre sprevádzanie zahraničnej klientely znalosť cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni
  • pre sprevádzanie slovenských a českých klientov je cudzí jazyk výhodou, nie podmienkou
  • všeobecný prehľad z oblasti politiky a spoločenského života, tak ako z domova, tak i zo zahraničia
  • profesionálny, seriózny a diskrétny prístup

Stáva sa, že nás kontaktuje dáma, ktorá si nie je celkom istá, či je vhodná adeptka. Nechajte posúdenie na nás, máme dostatočné skúsenosti pre objektívne zhodnotenie. Odporúčame zaslať nám svoju fotografiu, jednu tváre a jednu postavy. Diskrétnosť je pre nás samozrejmosťou. Následne na to Vám dáme vedieť, či je spolupráca možná a ako budeme postupovať ďalej.
Luxusná spoločníčka je pre klienta známka luxusu
Luxusná spoločníčka je pre klienta známka luxusu

Nie každá úspešné spoločníčka meria 180 cm, má miery 90-60-90, dlhé nohy a dlhé blond vlasy. Ani my si na týchto kritériách nezakladáme. Každý klient má iný vkus, nie každý je vysoký, niekto preferuje blond, niekto tmavovlásky. Dôležité je, aby ste bola atraktívna, pestovaná, udržiavaná dáma. I tak dokážete vzbudiť u klientov záujem. Noblesa a šarm by mali byť Vašou najsilnejšou zbraňou. Vďaka tomu vyťažíte zo získaných kontaktov maximum. Klienti, ktorí si dámu obľúbia o ňu javia záujem  i mimo pracovných stretnutí a sú ochotní pomôcť v akomkoľvek smere.

TOP agentúra pre spoločníčky Bratislava
TOP agentúra pre spoločníčky Bratislava

Príležitosti pri ktorých budete sprevádzať Vášho klienta sú rôzne. Bude sa od Vás očakávať, že budete komunikatívna a spoločenská a energická. Obom vám príjemnejšie uplynie čas. Počas stretnutia budete mať bohatý program. Vo vašom voľnom čase si doprajte oddych.

Spoločníčka je repre pre svojho klienta
Spoločníčka je repre pre svojho klienta

Budete sa stretávať s novými ľuďmi, pripravte sa na to, že ak Vás klient zoberie so sebou do spoločnosti, či už v práci, alebo v súkromí, budete stredobod pozornosti. Zvládnete to vďaka zdravej dávke sebavedomia a exhibicionizmu.  

VIP spoločníčka sprevádza slovenských klientov
VIP spoločníčka sprevádza slovenských klientov

Na stretnutí buďte milá, priateľská, otvorená (nerozoberajte súkromné problémy) a  pretože tak ako sa Vy budete chovať ku klientovi, tak sa bude chovať on k Vám. S klientom máte stráviť určitý čas. On si objednáva služby v agentúre pre spoločníčky, čiže chce Vašu spoločnosť. Komunikácia v cudzom jazyku je nevyhnutná.  

Luxusná spoločníčka sprevádza zahraničnú klientelu
Luxusná spoločníčka sprevádza zahraničnú klientelu

Vybudujte si svoju stálu klientelu. Budete vedieť čo môžete očakávať. Stretnutia budú uvoľnené, stanú sa z vás priatelia. Vytvárajú sa veľmi pekné vzťahy, ktoré pretrvávajú i po ukončení spolupráce. 
Táto práca nie je náročná, ale pokiaľ očakávate, že budete zarábať veľa peňazí a nebudete nič robiť mýlite sa. 
Profesionálny, seriózny a diskrétny prístup oceníme nielen my, ale i klient.


Odpovede na Vaše dotazy

Ada 21 rokov, Banská Bystrica
”Píšete o bohatom programe, čo napríklad?.“

odpovedá Admin
Klient berie Luxusnú spoločníčku so sebou na rôzne stretnutia, pracovné i súkromné. Na pracovných stretnutiach Vás so sebou berie na rokovania, medzi kolegov, na súkromné medzi priateľov, do divadla, kina, prehliadky mesta, historických pamiatok, lyžovanie, wellness, atď...