Recenzie | skúsenosti spoločníčky

Seriózna agentúra so skúsenosťami | Vysoká úroveň | Overená & Solídna klientela


Sme vďační za každú Vašu reakciu, za každý Váš názor na našu agentúru pre spoločníčky. Či už pozitívne, alebo negatívne skúsenosti o ktorých nás informujete, nás posúvajú vpred. Keďže chceme predísť nekalím praktikám zo strany konkurencie a rôznych neprajníkov každá pridaná recenzia bude overovaná. Budeme od Vás požadovať oskenovaný doklad totožnosti, priložte ho prosím textu. Následne recenziu zverejníme a vyjadríme sa k nej.


Maja 32 rokov, Bratislava
”Ja som najskôr robila inde. Nebudem menovať. Potom som sa náhodne stretla s inou babou vo Viedni, ktorá mi odporučila túto. Obe sme robili spoločníčky. Ja som sa je pýtala či robí sama, alebo pre nejakú agentúru pre spoločníčky. Povedala mi o tejto. Stretli sme sa a dohodli, ja som už skúsenosti mala. Začala som u nich hneď, roboty je toľko, koľko chcem, niekedy nerobím vôbec, chodím ešte do školy.“

odpovedá Admin
Za pozitívne hodnotenie ďakujeme. 

Klára 27rokov, Nové mesto nad Váhom
" Rada by som Vám poďakovala za našu doterajšiu spoluprácu. Ste skvelá, profesionálna a ďakujem aj za klientov, ktorých som doteraz stretla prostredníctvom agentúry a Vás. Sú to naozaj gentlemani.Prajem, nech sa Vám čo najviac darí a máte šťastnú ruku aj pri výbere dievčat, nie všetky spoločníčky sú seriózne, keďže práve tie sú Vašou najlepšou reklamou ..."

odpovedá Admin
Za pozitívne hodnotenie ďakujeme.  

Klára 22 rokov, Komárno
”S kamarátkou sme už dlhšie uvažovali o takejto robote. Hľadali sme na nete, čítali sme si články na tému Luxusná spoločníčka. Potom sme našli túto stránku. Chceli sme sa dozvedieť viac info. Telefonicky sme sa dohodli na stretnutí, bolo to celkom fajn, je vidieť, že naozaj s touto prácou majú skúsenosti, pracujeme tam už skoro rok, chodíme na nejaké stretnutia aj spolu.“ spolupracujeme sko spoločníčky.


odpovedá Admin
Za pozitívne hodnotenie ďakujeme.

Zuzana 29 rokov, Martin
”Ja som tu skoro 2 roky, mám výborne podmienky, dohodila som im asi 4 baby, profesionálny a diskrétny prístup, odporúčam.“

odpovedá Admin
Za pozitívne hodnotenie ďakujeme.

Lucia 24 rokov, Vojka
”Dohodli sme sa, že to iba vyskúšam a uvidím čo bude potom. Mala som jedného klienta, nezvládla som to, hneď potom som písala že končím. Robiť spoločníčku nie je nič pre mňa“


odpovedá Manažérka
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu skúsenosť. 
Áno, bohužiaľ táto práca nie je vhodná pre každého, v takomto prípade je pre všetkých lepšie ukončiť spoluprácu čím skôr. 

Tamara 32 rokov, Nové Zámky
”Nemala som u nich vôbec žiadnu robotu a aj tak som musela zaplatiť 250€, nič som nezarobila a bola som v mínuse.“


odpovedá Manažerká
Dobrý deň Tamara, ďakujeme i za Vašu skúsenosť. Musím to však uviesť na správnu mieru, nenapísala ste všetky fakty vzniknutej situácie. 
Osobné stretnutie som si s Vami dohadovala ja, čiže presne viem o čo ide, pretože takých prípadov ako ste Vy nie je veľa. S každou slečnou spisujeme údaje, ktoré chce mať v profile zverejnené. Tu sa uvádza i znalosť cudzieho jazyka, uviedla ste v nej, že hovoríte IBA po francúzsky. 
Upozornila som Vás, že na stránke nie je ani jedna dáma, ktorá hovorí iba po francúzsky a teda ani neviem posúdiť koľko práce budete mať a či vôbec. Ponúkla som Vám možnosť buď sprevádzať slovenských klientov, čo ste odmietla, alebo vyskúšať to, ale bez akejkoľvek garancie zárobku. Zdôraznila som Vám ale, že ak k takejto situácii príde(pretože hovoríte iba francúzsky) budete hradiť zhotovenie profilu vo výške 250€, súhlasila ste s tým. Inak je vytváranie profilu ZDARMA.
Áno, je pravda to, čo uvádzate nemala ste prácu a zaplatila ste 250€. Dôvod sme si objasnili.


Vzhľadom na skúsenosti môžu recenzie pridávať iba tie dámy, ktoré buď absolvovali u nás prvé stretnutie, alebo už skúsenosti s nami majú.