Luxusná spoločníčka | Luxusné spoločníčky

Seriózna agentúra so skúsenosťami | Vysoká úroveň | Overená & Solídna klientela


Luxusná spoločníčka je dáma, ktorá si uvedomuje hodnotu a silu čara osobnosti a dokáže to náležite využiť. Akonáhle vstúpi do miestnosti, okolie spozornie, vyžaruje z nej šarm, elegancia a pozitívna energia. Ľudí si dokáže získať svojou prirodzenosťou, zmyslom pre humor, uvoľnenou náladou. Služby Luxusnej spoločníčky si objednávajú výlučne páni zo zahraničia, vo väčšine z krajín EU. Títo páni, ktorí sú vo svojom pracovnom živote veľmi úspešní, majú dostatok finančných prostriedkov na objednanie si týchto služieb. Jeden z dôvodov, kvôli ktorému dámy začnú uvažovať nad touto prácou okrem iného je cestovanie. 


Podmienky

Luxusná spoločníčka v New Yorku
Luxusná spoločníčka v New Yorku
Luxusná spoločníčka precestuje zaujímavé krajiny
Luxusná spoločníčka precestuje zaujímavé krajiny
Luxusná spoločníčka v Paríži
Luxusná spoločníčka v Paríži
  • Vhodný vek pre spoločníčky je od 18 - do 35 rokov. Ak ide o staršiu dámu, je potrebné zhodnoť Váš vzhľad, máme skúsenosti, že niektoré staršie dámy vyzerajú lepšie ako ich mladšie kolegyne. Z reakcií klientov vyplýva, že i oni v niektorých prípadoch preferujú nie úplne mladé dievčatá. Záleží od prípadu, je to individuálne.
  • Od dámy, ktorá chce túto prácu robiť sa vyžaduje takmer dokonalosť. Úspech na seba nenechá dlho čakať. Ako prvé bude záujem zo strany klienta ovplyvňovať Váš výzor, nie celkom spravodlivé, ale je to tak. Vo svojom voľnom čase musí dáma dbať rovnako intenzívne o svoj zovňajšok pravidelnou návštevou fitnes centra, salónov krásy, módnych salónov ale i o svoj intelekt a o zdokonaľovanie sa v cudzích jazykoch.
  • Nie všetci klienti sú vysokí a vyberajú si Luxusnú spoločníčku tak, aby sa k nim hodila a na verejnosti pôsobili tak, že k sebe patria. Znamená to, že nie je podmienkou aby každá záujemkyňa bola vysoká, výška nerozhoduje. Klienti majú rozdielny vkus, nezáleží na farbe, alebo dĺžke vlasov. Váha dôležitá je preferované sú  štíhlosť.
  • Kedže máte sprevádzať zahraničných klientov cudzí jazyk musíte ovládať na komunikatívnej úrovni. Úroveň cudzieho jazyka uvádzate vo svojom profile. Ak ste v cudzom jazyku mierne pokročilý, nemusíte sa obávať obtiažnych tém a diskusií, bude sa to odvíjať od Vašich možností.
  • Luxusná spoločníčka sprevádza klienta nie len na pracovných stretnutiach, rôznych jednaniach, ale i na súkromných cestách, berie ju medzi priateľov, na párty, atď... Bez všeobecného prehľadu z oblasti politiky, podnikania, kultúry a celkového svetového diania sa nezaobídete. Stačí, ak si počas dňa, či už v rádiu, alebo v TV pozriete spravodajstvo z domova i zo zahraničia, prečítate si pri rannej káve dennú tlač.
  • Odporúčame Vám vytvoriť si svoju stálu klientelu. Bez seriózneho a profesionálneho prístupu sa Vám to v žiadnom prípade nepodarí. Ak sa k tomu všetkému pridá prirodzenosť, noblesa a zdravý rozum vyťažíte zo získaných kontaktov maximum a to nie iba po materiálnej stránke. Vytvárajú sa veľmi pekné priateľské vzťahy, ktoré trvajú i po ukončení našej spolupráce. Ak si klient dámu zamiluje, každý pre niečo iné, rád a ochotne pomôže s čím bude potrebné. Vytvárajú sa veľmi pekné vzájomné vzťahy, ktoré trvajú i po ukončení našej spolupráce. 


Náplň práce

Od luxusnej spoločníčky sa očakáva, aby čas ktorý s klientom strávi bol plný zábavy, smiechu, pohody, oddychu, a príjemnej konverzácie. Počas stretnutia sa stane súčasťou jeho pracovného, alebo súkromného života, závisí od situácie.  

Klient Luxusnú spoločníčku zahŕňa pozornosťou
Klient Luxusnú spoločníčku zahŕňa pozornosťou

Odpovede na Vaše dotazy

Martina 26 rokov, Bratislava
”Prečo si páni Luxusnú spoločníčku objednajú?" 

odpovedá Admin
Je to veľmi jednoduché, je to pohodlný, rýchli a efektívny spôsob ako "zbaliť" ženu svojich snov. Klient, ktorý často cestuje za prácou, v niektorých prípadoch za oddychom nechce volný čas tráviť sám.“

Klára 24 rokov, Malacky
”Ako mi zaručíte, že sa nič nestane, predsa cestujem do zahraničia.“

odpovedá Admin
Každý klient a je úplne jedno či je starý, alebo nový musí poslať časť sumy vopred ako zálohu na stretnutie. Platbu nie je možné zadať bez pasu, alebo ID karty. Poskytnuté údaje sú dostatočnou zárukou bezpečnosti.

Ivina 31, Revúca
”Kde všade sa cestuje?.“

odpovedá Admin
Toto závisí od ponuky zo strany klienta a Vášho rozhodnutie. Niektoré dámy robia túto prácu hlavne kvôli cestovaniu. Navštívia i Ameriku, Áziu..., niektoré iba krajiny EU, samozrejme čím je Vaše obmedzenie menšie tým je to pre Vás výhodnejšie.  

Lujza 22 rokov, Handlová
”Ja nehovorím úplne plynule po anglicky, skôr priemerne, bojím sa čo bude keď tam prídem a on bude so mnou preberať politiku.“

odpovedá Admin
Aká je úroveň Vášho cudzieho jazyka, je uvedené vo Vašom profile. Ak má klient záujem o takúto konverzáciu neosloví Vás, ale slečnu, ktorá hovorí anglicky excelentne. Nemáte sa čoho obávať.