Celý obsah si prosím prečítajte veľmi pozorne a postupujte podľa pokynov

Akonáhle si nájdete tento mail si prosím pripravte a pošlite nám nasledovné.  


Kontakt & Text about me 

1, ak nemáte zriaďte si tel. číslo, ktoré bude slúžiť na komunikáciu s klientom (nezverejňuje sa na stránke), 

2, nainštalujte si prosím aplikáciu WhatsApp, budem Vás prostredníctvom nej v súrnom prípade kontaktovať, na moje správy je potrebné odpovedať asap.,

3, Vaše mailové konto si nainštalujte do mobilu, nastavte si upozornenia pre došlú poštu, pravidelne si kontrolujte mailovú adresu,

4, kým sa prezentácia spustí potrebujeme text ABOUT ME

 • v anglickom jazyku
 • v prvej osobe
 • môže mať decentný "šteklivý" nádych, nesmie však byť vulgárny
 • v rozsahu minimálne 10 viet

Mal by to byť text, ktorý vás vystihuje a zároveň klienta zaujme. Klienti si tieto texty čítajú a veľakrát sa i podľa toho rozhodujú. Asistentka na tento text môže poukázať v mailovej komunikácii. Vyvarujte sa textom typu... Hello, I like sport, books atď... strohým a nudným textom:( Tento text poslúži iba ako ukážka, inšpirácia, je v tretej osobe, vy ho napíšte v prvej, opisujete sama seba, nekopírujte ho prosím...

Im Tall, slim, attractive - Meet our lady, Melania. The late 20-year-old blonde has an open-minded and adventurous character. These are the perfect conditions for an unforgettable escort service. The lady is a very interesting person. She works as an interpreter, as a part-time model, and loves to discover distant countries. Thanks to her communicative, polite, and charming nature, she manages to get in touch with people in every situation and to inspire them. This makes the beauty the perfect lady companion for various occasions and events in upscale locations.
If you prefer a date in a more private ambiance, you may invite the lady to a sushi dinner or a French à la carte restaurant. These are Melania's culinary preferences - and it creates the perfect setting to get to know each other better, and break the ice. However, that will not be necessary. Because with me, you will feel comfortable and at ease from the very first second. After dinner or another event, she will surprise you...Book the charming Melania today. A fantastic time awaits you with a girl who will put you in the mood with charm, charisma, and sex appeal.


Fotografie

Fotografie, ktoré vás prezentujú sú základom Vášho úspechu a spoločne s inými faktormi ovplyvňujú výšku Vášho zárobku. Ak sme foto zhotovovali spoločne použijeme i tie, plus by bolo vhodné dodať ešte doplňujúce, decentné v spodnom prádle sú povolené. Dovoľte nám na základe našich skúseností odporučiť vám ako pri ich výrobe postupovať.

Fotografie musia byť z domáckeho prostredia, žiadny ateliér, veľmi vhodné sú fotografie z kaviarne, z reštaurácie, zo záhrady, z prírody i z domu, z vášho bytu. Pár foto si zhotovte sama tzv. selfie 2 - 3 ks, plus 2 - 3ks nech vám urobí kamarátka, kamarát.

 • Make - up, vlasy - celková upravenosť...
  Zverte sa do rúk profesionálom. Navštívte vizážistku, kaderníka, manikúra, pedikúra taktiež musí byť 100%tná. Profesionálna vizážistka vám krásne vymodeluje kontúry tváre krku. Odporúčame jemné, denné líčenie, žiadne výrazné večerného typu. Foto typu "Teraz som vstala a cvakám mobilom" nezarobia ani cent!
 • Oblečenie | topánky
  • minimálne 2/3 ks elegantných obtiahnutých - elastických šiat (ak máte tetovanie, alebo znamienka tak také, aby to zakryli)
  • ak vaše krivky nie sú 100%tné odporúčame sťahovací korzet, alebo sťahovacie nohavičky a dlhý rukáv
  • pančuchové nohavičky, samo držiace sú vhodné telová farba, i keď ste opálená, ide o prekrytie nerovností, nohy vyzerajú v pančuškách o 100% lepšie:)
  • lodičky, sandále na vysokom opätku, pokiaľ je možné ihličkový opätok, nie čižmy - opticky skracujú nohy
  • plavky, spodné prádlo zlepšuje postavu, výber je na vás
  • foto ktoré vás celé zahaľuje, kabáty, bundy vôbec neposielajte
  • ak máte pekné foto z letných dovoleniek, z párty, z reálneho života bolo by super
 • Tetovanie a piercing
  Ak máte tetovanie snažte sa ho zakryť, dlhší rukáv, dlhšie nohavice, piercing z oblasti tváre nos atď. si vytiahnite, nezabúdajte že ste Elegantné Luxusné spoločníčky!
 • Vhodné pózovanie
  I keď nemáte miery 90-60-90 môžete vďaka vhodnej póze urobiť výbornú fotku, vyskúšajte viac póz..., tu nájdete vhodné pózy.
 • Osvetlenie
  Foto by malo byt pekné svetlé, keď si ich budete zhotovovať mala by ste byť otočená oproti slnku, oknu, svetlu nie tmavá kúpeľňa, chodba...
 • Pozadie
  Dbajte i na vhodný výber pozadia, resp. priestoru kde by ste sa fotila, ak poznáte niekoho kto má pekný dom, byt, prípadne hotelová izba, bazén... vyhýbajte sa hrdzavým radiátorom a rebrinám:).
 • Používanie filtrov
  NEBOJTE SA použiť JEMNÝ filter vo Vašom telefóne, prípadne inú aplikáciu na úpravu fotografií:) jemný znamená, že nebude meniť Vašu fyzimóniu, ale zjednotí farbu pleti na tele, prípadne vyváži farebnosť.

 • Výraz tváre na fotkách

  Fotky by mali byť usmiate pozitívne. Celkový dojem z fotografií musí byť veľmi pozitívny, usmiaty, milý:) a niektorých zvodný, zmyselný, dávajte si pozor na tzv. "DUCK FACE", aroganciu a tzv. pardón za výraz "hubu do podkovy" kútiky vždy pekne jemným úsmevom zdvihnúť:). 

Vhodné foto

Nevhodné foto


Spôsob spolupráce & organizácie stretnutí 

Keďže ide o to, aby bolo poskytovanie as. služieb čo najefektívnejšie preštudujte si prosím, bude naša spolupráca prebiehať. Alfa Omega je náš organizačný kalendár . 

1, Určenie Vašich podmienok...
vopred ste si určila podmienky (ceny, dátumy, atď...), za ktorých ste ochotná stretnutie absolvovať,

2, Prichádza ponuka...

ponuka, ktorá je s Vašimi podmienkami kompatibilná sa automaticky potvrdzuje a posielajú sa klientovi údaje k zaslaní zálohy na stretnutie, Vám odosielame mail, že sa čaká na zálohu a vy si nemáte v danom dátume nič plánovať,
zopakujem to, čo sme si povedali na stretnutí, nebudeme Vám posielať každú ponuku na schválenie, bolo by toho veľmi veľa a asistenčné služby by nemali žiadny význam.

3, Záloha bola prijatá...

klient poslal zálohu na stretnutie (pokiaľ nekupuje letenku, letenka je forma zálohy) je vo výške 150€, z dôvodu diskrétnosti ide na naše č. účtu, tu i zostáva a o to sa Vám znižuje výška poplatku, v prípade, že máte u nás preplatok, bude Vám zaslaný na Vaše číslo účtu po ukončení spolupráce, po ukončení posledného stretnutia,

4, Informujeme Vás o tom...
napíšeme Vám, zatiaľ iba toľko, že stretnutie je uzatvorené a čakajú sa od klienta meeting details, ako náhle klient meeting details pošle preposielame priamo Vám kompletné informácie,

5, Plánovanie Vášho osobného voľna...
vaše súkromné voľná si môžete organizovať MIMO uzatvorených stretnutí samozrejme, dávajte však pozor, aby ste mala voľna primerane, aby sme mali kam uzatvárať stretnutia


Formulár

Vyplňte prosím info potrebné pre uzatvorenie stretnutia, údaje si pozorne skontrolujte | v prípade potreby volajte 0948 512 161