Vaše fotografie sú základom úspechu...

Fotografie musia byť z domáceho prostredia, žiadny ateliér, jednofarebné pozadie atď..., veľmi vhodné sú fotografie z kaviarne, z reštaurácie, zo záhrady, z prírody i z domu, z vášho bytu. Pár foto si zhotovte sama tzv. selfie 2 - 3 ks, plus 2 - 3ks nech Vám urobí kamarátka, kamarát. Make up, vlasy - celková upravenosť...Zverte sa do rúk profesionálom. Navštívte vizážistku, kaderníka, manikúra, pedikúra taktiež musí byť 100%tná. Profesionálna vizážistka Vám krásne vymodeluje kontúry tváre krku.

Odporúčame jemné, denné líčenie, žiadne výrazné večerného typu. Foto typu "Teraz som vstala a cvakám mobilom" nezarobia ani cent! 

Oblečenie | topánky
• minimálne 2/3 ks elegantných obtiahnutých - elastických šiat (ak máte tetovanie, alebo znamienka tak také, aby to zakryli)

 • ak Vaše krivky nie sú 100%tné odporúčame sťahovací korzet, alebo sťahovacie nohavičky a dlhý rukáv

 • pančuchové nohavičky, samo držiace sú vhodné telová farba, i keď ste opálená, ide o prekrytie nerovností, nohy vyzerajú v pančuškách o 100% lepšie:)

 • lodičky, sandále na vysokom opätku, pokiaľ je možné ihličkový opätok, nie čižmy - opticky skracujú nohy• plavky, spodné prádlo zlepšuje postavu, výber je na Vás• foto ktoré Vás celé zahaľuje, kabáty, bundy vôbec neposielajte

 • ak máte pekné foto z letných dovoleniek, z párty, z reálneho života bolo by super

Osvetlenie...
foto by malo byt pekné svetle, keď si ich budete zhotovovať mala by ste byť otočená oproti slnku, oknu, svetlu nie tmava kúpeľňa, chodba...

Pozadie...
dbajte i na vhodný výber pozadia, resp. priestoru kde by ste sa fotila, ak poznáte niekoho kto má pekný dom, byt, prípadne hotelová izba, bazén... vyhýbajte sa hrdzavým radiátorom a rebrinám:)

Používanie filtrov...

NEBOJTE SA použiť JEMNÝ filter vo Vašom telefóne, prípadne inú aplikáciu na úpravu fotografií:) jemný znamená, že nebude meniť Vašu fyzimóniu, ale zjednotí farbu pleti na tele, prípadne vyváži farebnosť!

Výraz tváre na fotkách...

Fotky by mali byť usmiate pozitívne. Celkový dojem z fotografií musí byť veľmi pozitívny, usmiaty, milý:) a niektorých zvodný, zmyselný, dávajte si pozor na tzv. "DUCK FACE", aroganciu a tzv. pardon za výraz "hubu do podkovy" kútiky vždy pekne jemným úsmevom zdvihnúť:), nie toto :(

Ako odfotiť tvár a ako postavu?

Tvár vždy veľmi jemne z vrchu, jemne! A postavu opačne mierne zospodu, budete mať opticky dlhšie nohy a bude pôsobiť elegantnejšie:)

Vhodné pózovanie...

Keď nemáte miery 90-60-90 môžete vďaka vhodnej póze urobiť výbornú fotku, vyskúšajte viac póz..., tu nájdete vhodné pózy.

Pokúste sa urobiť niečo obdobné ako je týchto fotkách..., úspech sa zaručene dostaví...


Takto by to malo vyzerať:)


Tomuto sa vyhnite...:(