Fórum

zdôrazňujeme, že je potrebné si fórum veľmi pozorne prečítať i niekoľkokrát, v opačnom prípade sa sa Vám príliš dariť nebude...


Forma fungovania firmy

 • Aká je forma fungovania našej spoločnosti?
  Naša spoločnosť nie je agentúra, ktorá sprostredkováva prácu a poberá z nej percentuálny zisk, naša spoločnosť na základe Vašej žiadosti vytvorila internetovú prezentáciu Vašej osoby a zaviazala sa starať sa o ňu a zabezpečiť tú najvyššiu možnú návštevnosť, čomu sa rovná čo najväčší počet ponúk na stretnutie, za toto si na základe zmluvy účtuje odmenu. 
 • Za čo platím?
  Naša firma nie je agentúra, ale funguje formou inzertnej stránky. Platíte za to, že robíme Vašej web stránke reklamu vďaka ktorej získavate pracovné ponuky, maily od klientov. Sprostredkujeme Vám kontakty na klientov, ktoré vám zostávajú a môžte ich využívať aj po skončení našej spolupráce.
 • Mám veľa ponúk, ale nedarí sa mi. Platím i keď neuzatvorím stretnutie?
  Naša firma sa zmluvne zaviazala zabezpečiť Vám každý mesiac dostatočnú návštevnosť stránky, čiže dostatok ponúk na stretnutie a tento záväzok si každý mesiac 100% plníme (každý deň sledujeme Vašu stránku, štatistiku mailov a presne vieme, koľko pracovných ponúk ste dostali), ako však dokážete tieto ponuky spracovať a koľkokrát sa Vám podarí stretnutie uzatvoriť, však záleží len a len od Vás. Ak ste mali dostatok pracovných ponúk, ale neuzatvorili ste stretnutie z Vašej viny, poplatok hradíte. 
 • Zdá sa Vám, že máte málo ponúk, alebo mi nechodia vôbec, čo treba robiť?
  V prvom rade okamžite mailom kontaktovať manažérku a dohodnúť si osobné stretnutie.
  V kancelárii vyhodnotíte štatistické údaje a navrhnete riešenie na zvýšenie Vašich pracovných ponúk. Nezačať telefonovať, mailovať ostatným dievčatám a šíriť paniku. Uvedomte si prosím, že každá dáma, ktorá je na stránke je Vašou konkurenciou a ak sa jej darí, určite Vám nebude radiť, čo máte urobiť, aby sa Vám darilo viac a preberali ste jej klientov. Samozrejme týmto netvrdím, že ste zákerné, alebo niečo podobné je to proste zdravý pud sebazáchovy a konkurenčný boj. Ak Vám ponuky nechodia vôbec je niekde technická chyba a bezodkladne nás kontaktujte.
 • Úhradu za služby si nikdy nenechávajte na poslednú chvíľu. Prečo?
  Máte o starosť menej, budete tak v kľude, čo sa automaticky podvedome prenáša i do Vašej komunikácie s klientom, keďže nebudete pod tlakom a poplatok už budete mať uhradený pred termínom splatnosti, uzatvoríte si tak viac stretnutí.
 • Ak chcem spoluprácu ukončiť, alebo prerušiť?
  Podľa zmluvy o poskytovaní služieb je ukončenie poskytovania služieb zo strany objednávateľa možné bez udania dôvodu s jednomesačnou výpovednou lehotou, ktorá začína plynúť prvým dňom mesiaca, ktorý nasleduje po mesiaci doručenia výpovede druhému účastníkovi zmluvy (výpoveď zo zmluvy je potrebné zaslať mailom). Ukončiť spoluprácu môžete kedykoľvek, Vaša web prezentácia môže byť stiahnutá i okamžite, len je potrebné uhradiť si záväzky voči našej firme. Prerušenie spolupráce je možné bez výpovednej lehoty a to po dobu maximálne 1 mesiac. V prípade, že sa spolupráca po uplynutí doby prerušenia neobnoví, bude zrušená a Vy ste povinná uhradiť jednomesačnú výpovednú lehotu. 

 • Môže isť so mnou na stretnutie kamarátka, ktorá na stránke neinzeruje?
  Ak je prezentovaná na našej stránke samozrejme môže. Ak by na stretnutie s Vami šla dáma,ktorá s nami nespolupracuje museli by ste za ňu uhradiť mesačný poplatok za inzerciu. Sme v kontakte s viacerými stálymi klientmi a budeme o tom vedieť.

 • Čo je skaut a aké výhody mi prináša? 
  Ponúkame 50% z každého uhradeného poplatku tej dámy, ktorú ste odporučila, čiže ak ona uhradí poplatom vo výške 399€ vy môžete o 199,50€ menej, ak poplatok neuhradí na odmenu nemáte nárok. Táto odmena platí počas celej doby jej inzercie. 

 • Vyhodnotenie osobnej štatistiky 
  Vašu osobnú štatistiku došlých ponúk je potrebné zhodnotiť až po uplynutí celého Vášho nie kalendárneho, ale hospodárskeho mesiaca, čiže od - do dátumu splatnosti. Po mesiaci preto pretože sa môže stať, že jeden deň budete mať 2 ponuky, druhý 4 a na tretí deň nedostanete žiadnu. Nie je to nič neobvyklé a nie je dôvod na paniku.

Fotografie sú základom vášho úspechu

Predpokladáme, že túto prácu spoločníčky ste začali robiť, pretože chcete zarobiť a nie hradiť poplatok zo svojich prostriedkov. Fotografie, ktoré sa budú posielať klientom sú základom Vášho úspechu a spoločne s inými faktormi ovplyvňujú výšku Vášho zárobku. Dovoľte nám na základe našich skúseností odporučiť vám ako pri ich výrobe postupovať.
Fotografie musia byť z domáckeho prostredia, žiadny ateliér, jednofarebné pozadie atď..., veľmi vhodné sú fotografie z kaviarne, z reštaurácie, zo záhrady, z prírody i z domu, z vášho bytu. Pár Foto si zhotovte sama tzv. selfie 2 - 3 ks, plus 2 - 3ks nech vám urobí kamarátka, kamarát.

 • Make - up, vlasy - celková upravenosť...
  Zverte sa do rúk profesionálom. Navštívte vizážistku, kaderníka, manikúra, pedikúra taktiež musí byť 100%tná. Profesionálna vizážistka vám krásne vymodeluje kontúry tváre krku. Odporúčame jemné, denné líčenie, žiadne výrazné večerného typu. Foto typu "Teraz som vstala a cvakám mobilom" nezarobia ani cent!
 • Oblečenie | topánky
  • minimálne 2/3 ks elegantných obtiahnutých - elastických šiat (ak máte tetovanie, alebo znamienka tak také, aby to zakryli)
  • ak vaše krivky nie sú 100%tné odporúčame sťahovací korzet, alebo sťahovacie nohavičky a dlhý rukáv
  • pančuchové nohavičky, samo držiace sú vhodné telová farba, i keď ste opálená, ide o prekrytie nerovností, nohy vyzerajú v pančuškách o 100% lepšie:)
  • lodičky, sandále na vysokom opätku, pokiaľ je možné ihličkový opätok, nie čižmy - opticky skracujú nohy
  • plavky, spodné prádlo zlepšuje postavu, výber je na vás
  • foto ktoré vás celé zahaľuje, kabáty, bundy vôbec neposielajte
  • ak máte pekné foto z letných dovoleniek, z párty, z reálneho života bolo by super
 • Tetovanie a piercing
  Ak máte tetovanie snažte sa ho zakryť, dlhší rukáv, dlhšie nohavice, piercing z oblasti tváre nos atď. si vytiahnite, nezabúdajte že ste Elegantné Luxusné spoločníčky!
 • Vhodné pózovanie
  I keď nemáte miery 90-60-90 môžete vďaka vhodnej póze urobiť výbornú fotku, vyskúšajte viac póz..., tu nájdete vhodné pózy.
 • Osvetlenie
  Foto by malo byt pekné svetle, keď si ich budete zhotovovať mala by ste byť otočená oproti slnku, oknu, svetlu nie tmava kúpelňa, chodba...
 • Pozadie
  Dbajte i na vhodný výber pozadia, resp. priestoru kde by ste sa fotila, ak poznáte niekoho kto má pekný dom, byt, prípadne hotelová izba, bazén... vyhýbajte sa hrdzavým radiátorom a rebrinám:)
 • Používanie filtrov
  NEBOJTE SA použiť JEMNÝ filter vo Vašom telefóne, prípadne inú aplikáciu na úpravu fotografií:) jemný znamená, že nebude meniť Vašu fyzimóniu, ale zjednotí farbu pleti na tele, prípadne vyváži farebnosť.

 • Výraz tváre na fotkách

  Fotky by mali byť usmiate pozitívne. Celkový dojem z fotografií musí byť veľmi pozitívny, usmiaty, milý:) a niektorých zvodný, zmyselný, dávajte si pozor na tzv. "DUCK FACE", aroganciu a tzv. pardón za výraz "hubu do podkovy" kútiky vždy pekne jemným úsmevom zdvihnúť:), nie toto :(Správne foto


Nesprávne fotoText "BOUT ME"

Vaša prezentácia by mala obsahovať i toto, text, ktorý vás vystihuje a zároveň klienta zaujme. Klienti si tieto texty čítajú a veľakrát sa i podľa toho rozhodujú. Asitentka na tento text môže poukázať v mailovej komunikácii. Malo by to vyzerať nejak takt... Text nesmiete kopirovat a ma byt v prvej osobe. Menšie "prifarbenie - prikrášlenie" je prípustné:)

Tall, slim, attractive - Meet our lady Melania. The late 20-year-old blonde has an open-minded and adventurous character. These are the perfect conditions for an unforgettable escort service.The lady is a very interesting person. She works as an interpreter, as a part-time model, and loves to discover distant countries. Thanks to her communicative, polite, and charming nature, she manages to get in touch with people in every situation, and to inspire them. This makes the beauty the perfect lady companion for various occasions and events in upscale locations.
If you prefer a date in a more private ambience, you may invite the lady to a sushi dinner or a French à la carte restaurant. These are Melania's culinary preferences - and it creates the perfect setting to get to know each other better, and break the ice. However, that will not be necessary. Because with Melania, you will feel comfortable and at ease from the very first second. After dinner or another event she will surpridsed you...Book the charming Melania today. A fantastic time awaits you with an girl who will put you in the mood with charm, charisma, and sex appeal.
Vyvarujte sa textom typu... Hello, I like sport, books atď... strohým a nudným textom:(


Fórum | pred stretnutím

"Annabel 29.12.2002" Buďte iba na jednej stránke
Ja som bola vo viacerých agentúrach a klient sa ma na stretnutí opýtal, že prečo to robím, že to vyzerá tak, že nikde nemám prácu a musím tak byť kade tade... 

"Klára 12.5.2003" Náklady na cestu záloha

Cestovné náklady hradí klient. Ak cestujem letecky, klient kupuje letenku, plus mu ukazujem lístky, ktoré som precestovala, bus, taxík, toto mi prepláca až na stretnutí. Keď cestujem iba busom, vlakom atď. čiže netreba letecká preprava klient pošle zálohu na účet asistentke. Ona si stiahne poplatok za služby a o to hradím potom menej. Ak je na jej účte viac aako 100€, tak mi to po stretnutí posiela.

"Ema 28.06.2003" Vysoké ceny
Nenastavujte si príliš vysoké ceny, Martina Vám pošle približne ako sa to pohybuje, podľa mňa je to tak dobre, ak by ste nestíhala potom si ich môžete postupne zvýšiť, ale nemajte hneď vysoké nároky, konkurencia je veľká a tak ako to bolo kedysi už to nefunguje, bohužial. Klienti ak sú spokojní zoberú vás aj na nákupy, aj vám dajú peniaze naviac, čiže si na svoje prídete:) 

"Mária 20.12.2004" Hotovosť so sebou
Odporúčam mať vždy so sebou minimálne 300,- €, alebo kartu:)

"Kely 13.04.2005" Byť vždy TIP TOP
VŽDY TIP -TOP ELEGANTNE UPRAVENÁ, vlasy, nechty, pleť - make up,oblečenie, ľahko sa Vám može stať, že Vás klient pošle domov a Vy nie len že nezarobíte, ale prídete openiaze, každá spoločníčka musí byť klasa...

"Karolina 15.05.2005" Reálne fotografie
Real fotky. Ja som spolocnicka od 2011 a potom som sa zasa vratila. Pred tym sme si davali robit fotky u profesionalov, vyretusovane, teraz uz to takto nefunguje vidim. Chcu fotky z realneho zivota. Musia byt dobre, ja som sla rano normalne sa dat namalovat, ucesat a sama som si urobila doma super foto, vonku, v kaviarni v restike, muselo byt vidiet celu postavu aj tvar, nieco som nafotila aj s kamoskou. Povedala som je ze je to pre zoznamku:). Plati sa za ponuky, ked su fotky zle nebude ziadna robota. Fotky musia byt dobre aby ste zarobila. Urobila som si ich, poslalal som ich asistentke neskoro, prvy mesiac som koly tomu zarobila iba na poplatok, nemala co posielat klientom, poslite to rychlo, najlepsie na druhy den, prezentaciu uz mate spustenu, riadila som sa podľa postupu viď hore.

"Lujza 20.10.2005" OKAMŽITE si zmeňte FACEBOOK a INSTAGRAM a iné sociálne siete ak Vaše konto obsahuje Vaše meno a priezvisko

 • šípka v pravom rohu
 • nastavenia
 • pravý stĺpec - všeobecné nastavenia účtu
 • zmeniť meno napr: Andrea Zemanová na Adka23
 • plus používateľské meno za lomitkom napr: www.facebook.com/andrea.zemanova na www.facebook.com/adka123

"Carla 12.03.2006" Nová mailová adresa
Na mailovanie s klientom nepoužívajte mailovú adresu kde máte meno, alebo priezvisko, mala by ste si vytvoriť novú.

"Megan 25.08.2006" Organizácia stretnutia
Mňe robí Maťa asistentku. Niekedy si, ale klient vypýta na priamo mail a chce sa kontaktovař najskôr s babou a potom sa rozhoduje, to je o.k.. Chcú sa spýtať na niektoré veci priamo dievčat. Ale pozor, ak by už chcel to stretko dohadovať, napíšte mu nech sa zasa obráti na ňu, nie všetci sú seriózni a môžete byť lahko oklamaná. Majú potom väčší rešpekt, keď za Vami niekto stojí a hlavne sa vie kde ste. či si uzatvarate stretko sama, alebo cez asistentku, poplatok je stale rovnaky...

"Naomi 20.12.2006" Komunikovať po uzatvorení stretnutia
Po dohodnutí stretka sa vymieňajú kontakty medzi kočkou a klientom. Je to veľmi praktické. Ak sa niečo mení, mešká lietadlo,mení sa miesto stretnutia, atď... komunikujete priamo medzi sebou. Dajte pozor na jednu vec. Ak Vás klient kontaktuje odpíšte mu čo najskôr, buďte milá, ústretová, zrušiť, alebo zmeniť stretnutie môže kedykoľvek. Mne sa stalo, že som dva dni nebola na maily a klient mi to zrušil, myslel si, že je to podvod:( prišla som o 1500€:(

"Vivien 17.01.2007" Uzatvoriť čo najviac stretnutí
Ja som si myslela, že mám kopec času. Prvé dva týždne som odmietala ponuky, veď bolo ich dosť tak som si myslela, že to nie je problém, prerátala som sa... Prijala som iba jednu za 1400€ a práve tá sa mi ako na potvoru zrušila. Poplatok som zaplatiť musela. Poučila som sa, ďalší mesiac som brala všetko, !!! ZAPAMATAJTE SI !!! peniaze máte isté až keď stretnutie úspešne absolvujete, nie ak sú iba uzatvorené, môžu sa z toho nejaké i zrušiť. Odporúčam brať všetko čo sa dá hneť na začiatku Vášho mesiaca, maximálne sa prispôsobiť a odmietať ponuky až keď už ste zarobila, nie si pouzatvárala, to sa môže zrušiť. 

"Linda 20.01.2007" Nerušte stretnutie
Nemôžete len tak pre nič za nič zrušiť stretnutie. Klient minie veľa peňazí a Vy tam ešte nie ste, niekedy sa stane, že cestuje kôly Vám, naozaj iba vo výnimočných prípadoch. A keď už musíte mu za to poskytnúť adekvátne odškodnenie. 

"Jessice 02.10.2007" Text ABOUT ME
Dopíšte si do profilov text about me, klienti to naozaj čítajú a vyberajú si podľa toho, text musí byť zaujímavý a pútavý, musí ho presvedčiť o tom, že s Vami bude ten víkend úžasný, popísať ho v prvej osobe, žiadne I like books, I like read 


Fórum | počas stretnutia

"Sisa 29.12.2006" Peniaze na vyše počas stretnutia
Ja som dostala od klienta peniaze naviac cca okolo 500€. Keď som sa ho opýtala prečo, povedal mi, že som absolútne top spoločníčka, jedna z mála, ktorá sa nesťažuje a nefňuká, že sú baby ktoré tam vyplakávajú, že nechcú tuto prácu robiť, ale musia, aké sú chúďatá atď. nerobte to. My sme sa nasiali, zabavili a preto som si prišla na svoje...

"Laura 17.01.2007" Dohodnutú sumu za prácu mať uhradenú HNEĎ PO PRÍCHODE V HOTOVOSTI
Dohodnutú sumu za prácu mať uhradenú HNEĎ PO PRÍCHODE V HOTOVOSTI (nie šek, nie karta, nie bankový prevod opakujem hotovosť!) PRE ISTOTU SI TO UJASNITE I V MAILOVEJ KOMUNIKÁCII po uzatvorení pracovnej ponuky, pred odchodom. Nám nie je uhrádzané zo strany klienta nič.)

"Tatiana 12.11.2015" Peniaze hneď po príchode...

Keď prídete vypýtajte si peniažky hneď po príchode a povedzte mu, že sa musíte ozvať bossovi v agentúre, i keď sa nikomu nehlásite!!! že je všetko v poriadku a že máte peniaze, uvidíte, že Vám ich hneď dá a bude mať rešpekt. Je to aj na stránke v podmienkach...

"Janka 23.08.2007" Doklady stále pri sebe

Všetky dôležité doklady a peniaze mať neustále musí mať spoločníčka neustále pri sebe, v reštaurácii, na hoteli i keď pôjdete na WC, do sprchy atď, vždy, nenechávať ich bez dozoru, i keď ste iba v spoločnosti klienta.

"Juliana 2.7.2004" Stála klientela...
Najlepší sú stáli klienti, ja som vždy povedala každému, že na ďalší krát má zľavu, to sa im páčilo, ale asi museli byť aj spokojní, bola som na stránke 3 mesiace a mala som ich kopec, potom som odišla a keď sa minuli, zasa som prišla :)

"Samathta 12.07.2008" Klient poslal kamošku domov
Bola som na stretnutí s klientom, ktorý mal pred tým inú babu. Mala ho úplne na háku, žiadna komunikácia, non stop bola na mobile. Ukazoval mi potom komunikáciu medzi nimi, ona sa mu aj po stretku ospravedlňovala, ale teda, večer si od nej vypýtal peniaze nechal jej asi za 6 hodín a poslal ju preč z hotela. Jasne že ju predtým ešte upozorňoval.
Ma zle hodnotenie na stránke, ja si na toto dávam pozor, necestujem niekam ako dilino aby ma po 6 hodinách poslal domov, musela si zaplatiť hotel a ešte aj cestu domov. Bacha na to...

"Karla 15.2.2012" Klient neprišiel...

Priletela som do Paríža, ale klient tam nebol mal zrušený let, pretože bolo veľmi zlé počasie a z Kanady lietadlá proste neodlietali. Nepríjemné, ale čo sa dá robiť. To sa stať môže. Vždy musíte mať pri sebe určitú hotovosť, alebo kartu, ktorou sa dá platiť v zahraničí. Jednoducho si zmeníte letenku a odletíte späť.

"Katarina 20.2.2015" Neseriózne dievčatá

Ahojte, ja som na stránke už veľmi dlho a pýtam sa každého klienta, čo a ako a som veľa krát zhrozená čo mi hovoria, dievčatá sú neseriózne, viac krát sa mu stalo, že keď kúpil letenku tá baba proste neprišla, na dve podal trestne oznámenia, ja som to nikdy neurobila len tak, keď sa mi stalo, tak som vrátila peniaze za letenku, ale aj tak sa to nie vždy vyrovná, lebo mohol mať on aj iné náklady. Si uvedomte, že má Vaše meno a priezvisko !!!, Čaute"Adria

10.03.2016" Kamoška ušla s peniazmi...

Dohodila som do agentúry kamošku, čo som ťažko oľutovala, zachovala sa ako chrapúnka, klient, ktorého som poznala, bola som s ním pred ňou, super človek jej dal peniaze a keď sa išiel osprchovať ušla mu, chudák. Podal na ňu trestné oznámenie, potom mu peniaze vrátila, neviem či jej to stálo za to... krava

"Karoline 02.05.2017" Mám na stránke nižší vek...

Ja mám stránke uvedený nižší vek ako v skutočnosti, podľa toho upravujem iba rok narodenia keď posielam klientovi údaje na letenku. Raz som sa neuvedomila a poslala som klientovi i fotokópiu pasu. NEROBTE TO ak ma všetky údaje, ktoré potrebuje na zakúpenie letenky a to je meno, priezvisko, dátum narodenia a číslo dokladu buď pasu, alebo OP, nepotrebuje fotokópiu dokladu. Jedine, že by vybavoval víza, tie si radšej vybavujem sama...príklad ja ma 38 dátum narodenia je 02.05.1981, na letenku posielam dátum 02.05.1989

"Sisa 29.12.2006" Tringelt

Ja som dostala od klienta peniaze naviac cca okolo 500€. Keď som sa ho opýtala prečo, povedal mi, že som absolútne top spoločníčka, jedna z mála, ktorá sa nesťažuje a nefňuká, že sú baby ktoré tam vyplakávajú, že nechcú tuto prácu robiť, ale musia, aké sú chúďatá atď. nerobte to. My sme sa nasmiali, zabavili a preto som si prišla na svoje...


Fórum | po stretnutí

"Kika 2.3.2005" Zľavy...
Niektorí sa slušne opýtajú aj na zľavu, ja som vždy prejavila dobrú vôľu :), takýchto stánok je moc a konkurencia je veľká. Ceny som znížila na ďalšom stretnutí cca o 100 - 150,- EUR aj tak je to výborné, ja som dostala letenku a on mal dobrý pocit, aj tak som ešte dostala peniaze navyše :)

"Juliana 2.7.2012" Stála klientela...
Najlepší sú stáli klienti, ja som vždy povedala každému, že na ďalší krát má zľavu, to sa im páčilo, ale asi museli byť aj spokojní, bola som na stránke 3 mesiace a mala som ich kopec, potom som odišla a keď sa minuli, zasa som prišla :) 


Negatívne | Pozitívne hodnotenie od klienta

"Ada 01.01.2007" Hodnotenia od klientov
Dbajte na to, aby boli klienti | spoločnosti s vami spokojni a hodnotenia, ktoré o vás napíšu boli pozitívne, ovplyvňuje množstvo vašej práce, kamoška mala zlé hodnotenie, ani sa sice moc necudujem, bola velmi povisenecka a arogantna, nikto jej nevyhoval..., nemala uz potom pracu ziadnu. 

"Samathta 12.07.2008" Klient poslal kamošku domov
Bola som na stretnutí s klientom, ktorý mal pred tým inú babu. Mala ho úplne na háku, žiadna komunikácia, non stop bola na mobile. Ukazoval mi potom komunikáciu medzi nimi, ona sa mu aj po stretku ospravedlnovala, ale teda, vecer si od nej vypytal peniaze nechal jej asi za 6 hodin a poslal ju prec z hotela. Jasne ze ju predtym este upozornoval.
Ma zle hodnotenmie na stranke, ja si na toto davam pozor, necestujem niekam ako dilino aby ma po 6 hodinach poslal domov, musela si zapatit hotel a este aj cestu domov. Bacha na to...

"Carla 12.1.2010" Vynikajúce hodnotenia...

Na stretnutí som sa s klientom dohodla, že pokial bol spokojný nech mi napíše pozitívne hodnotenie a ja mu pošlem späť cca 100€, prípadne má zľavu na ďalšie stretnutie. Nazbierala som si takto 4 pozitívne hodnotenia a teda každý ďalší klient si ma kôly tomu vyberá, v galérii ste úplne na vrchu, pod označením pozite review...to je vyborné

"Megan 25.2.2010" Zlé hodnotenia...
Klient napísal zlé hodnotenie Bola som dohodnutá, že prídem do Prahy, on mi kúpil, letenku, ale ja som neprišla, napísal kade tade zlé hodnotenia a už som nemala žiadnu robotu, dokonca som išla robiť inde, ale našiel ma aj tam, robotu už žiadnu nemám, ďik

"Ivana 22.9.2011" Ja som zrušila stretko...
Zrušila som cestu, musela som mu poslať peniaze za letenku. Mala som isť na cestu, ale našla som si medzi tým frajera tak som chcela skončiť, písala som to klientovi a on mi napísal, že mu mám posť peniaze za letenku okolo 320 euro, mal moje meno a priezvisko tak som mu to poslala a bol kľud.  

"Mya 12.10.2014" Klient podal trestné oznámenie na babu...
Jeden pán podal na babu trestné oznámenie. Keď prišla na recepciu, povedala mu, že ide dať peniaze do auta a zdrhla, mal jej meno a priezvisko. 


Hodnotenie klienta

Vzhľadom na to, že Vám klienti posielajú zálohy na pracovné cesty je na stretnutiach na 99% všetko v poriadku a nevzniká žiadny problém. Ak by sa i napriek tomu stalo, že sa na stretnutí problém vyskytne je potrebné priamo na stretnutí sa s klientom dohodnúť na vyrovnaní sa, zo stretnutia odísť a kontaktovať nás. Ak sa na adresu klienta budete negatívne vyjadrovať s odstupom času, nebude brať hodnotenie do úvahy. Ďalej ako dôkazový materiál potrebujeme aby ste nám zaslala:

 • doklad o úhrade zálohy, prípadne elektronickú letenku
 • prvotnú ponuku kde sa nachádza IP adresa počítača
 • ďalšie podklady, ktoré k dispozícii máte tel. číslo, fotografia klienta

Kde sa nachádza moja prezentácia
LUXUSNEJ | VIP spoločníčky?

Vašu prezentáciu, ktorá je určená pre klientov nájdete na tejto stránke v príslušnej galérii.
www.vip-slovakia-bratislava.com